Pierwsza konferencja dla stomatologów i techników dentystycznych łącząca zagadnienia sztuki i technologii cyfrowej w protetyce i chirurgii.

Celem I Konferencji CAD/CAM bez kompromisów - estetyka i funkcjonalność, która odbędzie się 16 czerwca 2018 w Warszawie,  jest kompleksowa prezentacja zagadnień związanych z technologią CAD/CAM, począwszy od  przygotowania pacjenta przed procesem skanowania, aż po techniki uzyskania najwyższej estetyki.

Wybitni specjaliści na podstawie własnych doświadczeń i przypadków klinicznych omówią sposoby na osiągnięcie sukcesu funkcjonalnego i estetycznego w świecie cyfrowej stomatologii. Wśród wykładowców są m.in.: dr Ch. Markopoulous (Grecja), tech. dent. F. Ferretti (Włochy), dr n. med. K. Owczarczak (Polska), tech. dent S. Anninos (Grecja).

Podczas konferencji poruszone zostaną takie aspekty, jak prawidłowa preparacja i retrakcja, formowanie prawidłowego profilu wyłaniania dziąsła do łączników indywidualnych oraz wykonanie estetycznych uzupełnień protetycznych.
Absolutną nowością będzie pokaz na żywo cyfrowej terapii stawu skroniowo-żuchwowego wg autorskiej metody tech. dent. Damiana Michalskiego (Niemcy). Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi w Polsce wypróbują też najnowszy skaner wewnątrzustny Medit i500, którego światowa premiera odbędzie się w kwietniu w Seulu.
Prócz części naukowej organizatorzy przygotowali wiele atrakcji podczas wieczornego party.

Organizatorzy: Robocam, scan_lab.

Szczegółowe informacje i zapisy:
www.konferencjacadcam.pl
tel. 663 626 225