We wrześniu odbędzie się wystawa wirtualna, a 3-5 grudnia 2020 roku tradycyjna w Łodzi – to nowy plan organizatorów Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE na czas ekonomicznego spowolnienia branży.

fot. archiwum organizatorów

We wrześniu w Polsce odbędą się w pełni wirtualne targi stomatologiczne. W kraju będzie to pierwsza tego typu inicjatywa, być może organizatorzy CEDE będą również pionierami w skali światowej. Koszty uczestnictwa w takim projekcie są znikome w porównaniu do targów tradycyjnych. W czasach kryzysu to istotne dla wszystkich: wystawców i uczestników. Dla wszystkich producentów i dystrybutorów, którzy potwierdzili uczestnictwo w CEDE 2020, standardowy udział w targach wirtualnych nie będzie wiązał się z dodatkowymi kosztami. Platformy do organizacji wirtualnych targów dają szeroki wachlarz możliwości promocji marek i produktów, szkoleń online oraz interakcji.

Po targach wirtualnych szykuje się kolejny hit. Tradycyjne CEDE wraca do Łodzi! Wydarzenie odbędzie się 3-5 grudnia 2020 roku w EXPO Łódź. Organizatorzy mają nadzieję, że w trzecim i czwartym kwartale do branży wróci optymizm. W Łodzi, obdarzonej sentymentem przez tak wielu, firma Exactus wraz z partnerami planuje zrobić spotkanie, które pozwoli zapomnieć o trudnym dla wszystkich roku. Szczegóły wkrótce.

Co kryje się pod nazwą „wirtualne targi”?

Przede wszystkim nie jest to internetowa wersja CEDE. Nie jest to również wydarzenie towarzyszące CEDE 2020 (przypominamy, że odbędzie się w Łodzi 3-5 grudnia). Naszym zamysłem jest organizacja niezależnego wydarzenia o charakterze światowym, w oparciu o możliwości platformy targów wirtualnych, którą wykorzystamy do tego celu.

Stoiska firm zlokalizowane są w wirtualnych pawilonach. Liczba stoisk podczas wystawy jest właściwie nieograniczona. Część edukacyjna może przybrać każdą pożądaną formułę. Wykłady realizowane są w formie: live, semi-live oraz wideo na życzenie (VOD). W dwóch pierwszych sytuacjach słuchacze mogą wchodzić w interakcje z prelegentami oraz innymi uczestnikami wykładu/prezentacji.

Możliwości personalizacji stoisk, niestandardowe możliwości reklamowe – platforma umożliwia wymienione działania. Interesującą opcją są również gry angażujące uczestników. Więcej szczegółów już wkrótce.Ważne informacje dla wystawców znajdują się na www.cede.pl w sekcji Q&A

Stomatologia w dobie koronawirusa

Przede wszystkim pragniemy wyrazić ogromne wsparcie dla wszystkich uczestników polskiej branży stomatologicznej. To bezprecedensowo trudny czas dla wszystkich: producentów, dystrybutorów, serwisantów, członków zespołów stomatologicznych. Nic aktualnie nie jest ważniejsze od Państwa zdrowia i poczucia bezpieczeństwa ekonomicznego. Trzymamy kciuki za wszystkich, wierząc, że niedługo będzie nam dane uścisnąć dłoń i uśmiechnąć się, ot tak, normalnie.

Koronawirus brutalnie krzyżuje wiele planów. Ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy, aby zaproponować zupełnie nowy format wystawy stomatologicznej. Stworzyliśmy koncepcję, w której każdy wystawca może zaprojektować własne CEDE, skutecznie wyróżnić się, przekonać się, że w targach stomatologicznych można uczestniczyć inaczej, niestandardowo. Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjny program edukacyjny i moc projektów wspierających ich rozwój. Z naszej pracy jesteśmy dumni, dalej wierzymy, że ma sens.

Zdajemy sobie sprawę, że to nie jest najbardziej fortunny moment na rozmowy o inwestycjach, chcemy jednak wszystkich zapewnić, że myślimy o branży i staramy się jak najlepiej przygotować na najbliższy czas. Naturalnie nikt nie potrafi przewidzieć, jak długo potrwa ta sytuacja, dlatego już dziś z szacunku dla naszych wystawców, partnerów i uczestników z pełnym zrozumieniem aktualnej sytuacji epidemicznej i ekonomicznej, wdrażamy „plan B” – ku pokrzepieniu serc.Łukasz Sowa
Exactus, dyrektor zarządzający

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij