Baza wiedzy
- eksperckie artykuły wyłącznie dla specjalistów

Czytaj gdzie chcesz, w dowolnym momencie
- na komputerze, na tablecie, na telefonie.

Rozwiązuj bieżące problemy zawodowe,
rozwijaj kompetencje.

SPRAWDŹ
Nowoczesne aparaty ortodontyczne szansą na korektę estetyki twarzy

Nowoczesne aparaty ortodontyczne szansą na korektę estetyki twarzy

Estetyka twarzy, w tym również uzębienia, jest ważnym elementem wpływającym na decyzję o podjęciu leczenia ortodontycznego przez pacjentów. Współcześnie ortodoncja z zastosowaniem nowoczesnych aparatów ortodontycznych daje duże możliwości korekty estetyki wewnątrzustnej, jak również, w razie takiej potrzeby, zewnątrzustnej u pacjenta.

Czytaj dalej
Alternatywna metoda leczenia choroby przyzębia – LANAP, LAPIP

Alternatywna metoda leczenia choroby przyzębia – LANAP, LAPIP

Laseroterapia znajduje obecnie zastosowanie w każdej dziedzinie stomatologii. Wykorzystywane jest działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe i fotobiomodulujące. Urządzenia laserowe pozwalają na przeprowadzenie zabiegów małoinwazyjnie, z dużą precyzją, eliminując konieczność szycia i krwawienie z rany charakterystyczne dla klasycznej chirurgii.

Czytaj dalej
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij