Imponujący wygląd. Odbudowa znacznie przebarwionych zębów odcinka przedniego przy użyciu technik minimalnie inwazyjnych

Leczone endodontycznie zęby sieczne mogą wykazywać poważne niedoskonałości pod względem estetycznym, będące wynikiem znacznych przebarwień, co stanowi nie lada wyzwanie zarówno dla lekarzy, jak i techników.

Celem leczenia jest rekonstrukcja funkcji biomechanicznych i właściwości optycznych przebarwionych zębów, co, jeśli to tylko możliwe, powinno być wykonane z niewielką utratą ze strony tkanek zęba. Postępując zgodnie z jasno wytyczonymi procedurami możemy osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty opierając się o wybielanie wewnętrzne, odbudowę adhezyjną i odpowiednią technikę preparacji tkanek zgodną z wymaganiami zastosowanego materiału odbudowującego. Inwazyjność tej metody jest znacznie zmniejszona w porównaniu z konwencjonalnymi technikami odbudowy. Artykuł ten omawia odbudowę dwóch przyśrodkowych zębów siecznych górnych z użyciem wzmocnienia w postaci sztyftów z włókna kompozytowego, materiałów do podbudowy uzupełnienia oraz ostatecznie zaprojektowanych licówek 360 stopni wykonanych z porcelany z...

Chcesz przeczytać cały artykuł?

Wyślij SMS o treści TC.ART pod numer

91058

Zdobądź bezterminowy dostęp do artykułu z Bazy Wiedzy

Możesz przeczytać jeden artykuł
– ten który obecnie czytasz lub inny, wybrany przez Ciebie!

Możesz korzystać z artykułu na komputerze,
na tablecie, w telefonie

Koszt SMS'a to 10 zł netto (12,30 zł brutto)

Wprowadź kod otrzymany SMS'em:

Wyrażam zgodę na spełnienie świadczenia - dostarczenie treści cyfrowych nie zapisanych na nośniku materialnym - przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i przyjmuję do wiadomości, że tracę prawo do odstąpienia od umowy.

Właścicielem serwisu jest ELAMED Sp. z o.o. Sp.k., al. Roździeńskiego 188 c, 40-203 Katowice
Dział Obsługi Klienta: tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl

Usługę Premium SMS obsługuje Smartpay, grupa Mobiltek. Usługa dostępna dla T-mobile, Plus GSM, Orange, Play.

Zgłoszenie reklamacji: reklamacje@mobiltek.pl

Regulamin usługi Baza Wiedzy | Regulamin ŚUDE | Regulamin smartpay
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij