Nowoczesne aparaty ortodontyczne szansą na korektę estetyki twarzy

Estetyka twarzy, w tym również uzębienia, jest ważnym elementem wpływającym na decyzję o podjęciu leczenia ortodontycznego przez pacjentów. Współcześnie ortodoncja z zastosowaniem nowoczesnych aparatów ortodontycznych daje duże możliwości korekty estetyki wewnątrzustnej, jak również, w razie takiej potrzeby, zewnątrzustnej u pacjenta.

TITLE: Modern orthodontic appliances as a chance to improve face aestheticsSTRESZCZENIE: Estetyka twarzy, w tym również uzębienia, jest ważnym elementem wpływającym na decyzję o podjęciu leczenia ortodontycznego przez pacjentów. Współcześnie ortodoncja z zastosowaniem nowoczesnych aparatów ortodontycznych daje duże możliwości korekty estetyki wewnątrzustnej, jak również, w razie takiej potrzeby, zewnątrzustnej u pacjenta. Dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się aparaty stałe, dzięki którym przy dobrej współpracy pacjenta lekarz ortodonta może sprawnie przeprowadzić leczenie. Dynamiczny rozwój technologii w dziedzinie ortodoncji sprawia, że lekarz ortodonta może zaproponować swoim pacjentom nie tylko metalowe aparaty stałe. Obecnie są dostępne również: aparaty stałe estetyczne, nakładkowe i lingwalne. Leczenie ortodontyczne najczęściej jest elementem interdyscyplinarnego planu leczenia, zindywidualizowanego dla danego pacjenta. Wspólnym celem takiego leczenia jest uzyskanie optymalnej dla pacjenta harmonii, która jest kluczowa dla definiowania i postrzegania piękna.SŁOWA KLUCZOWE: aparaty ortodontyczne, estetyka w ortodoncji, leczenie interdyscyplinarneSUMMARY: Face aesthetics, including...

Chcesz przeczytać cały artykuł?

Wyślij SMS o treści TC.ART pod numer

91058

Zdobądź bezterminowy dostęp do artykułu z Bazy Wiedzy

Możesz przeczytać jeden artykuł
– ten który obecnie czytasz lub inny, wybrany przez Ciebie!

Możesz korzystać z artykułu na komputerze,
na tablecie, w telefonie

Koszt SMS'a to 10 zł netto (12,30 zł brutto)

Wprowadź kod otrzymany SMS'em:

Wyrażam zgodę na spełnienie świadczenia - dostarczenie treści cyfrowych nie zapisanych na nośniku materialnym - przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i przyjmuję do wiadomości, że tracę prawo do odstąpienia od umowy.

Właścicielem serwisu jest ELAMED Sp. z o.o. Sp.k., al. Roździeńskiego 188 c, 40-203 Katowice
Dział Obsługi Klienta: tel. 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl

Usługę Premium SMS obsługuje Smartpay, grupa Mobiltek. Usługa dostępna dla T-mobile, Plus GSM, Orange, Play.

Zgłoszenie reklamacji: reklamacje@mobiltek.pl

Regulamin usługi Baza Wiedzy | Regulamin ŚUDE | Regulamin smartpay
W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij