Sukces leczenia to przede wszystkim zadowolenie pacjenta. Zadowolenie, które w protetyce wiąże się bezpośrednio z estetyką oraz pełną funkcjonalnością odtwarzanego uzębienia.

Rekonstrukcja protetyczna zębów po leczeniu endodontycznym

Dzisiaj jest to możliwe dzięki znacznemu postępowi stomatologii w dziedzinie metod, materiałów oraz zabiegów stomatologicznych.
Książka w przystępny sposób porządkuje informacje na temat odtwarzania struktur twardych tkanek zębów po masywnym uszkodzeniu, ze względu na odniesienia do praktycznego postępowania klinicznego, jest opracowaniem przydatnym dla praktykujących lekarzy i techników. Dzięki mnogości poruszanych zagadnień, przejrzystości oraz systematycznego układu rozdziałów, staje się także niezbędną pozycją na półce studentów stomatologii oraz młodych adeptów zawodu.

„Autorzy opracowania podkreślają, że jeśli chodzi o materiały, na rynku dostępny jest nadzwyczaj szeroki asortyment różnorodnych produktów, co powoduje, że zarówno lekarz, jak i technik dentystyczny często stają przed trudnym wyborem propozycji optymalnie spełniających warunki technologiczne oraz wymogi kliniczne. Tym bardziej że w wielu przypadkach informacje zawarte w firmowych prospektach nie określają dokładnego składu chemicznego oraz właściwości fizycznych oferowanych materiałów. Również nie wszystkie proponowane metody postępowania klinicznolaboratoryjnego mają rzetelną dokumentację naukową, zwłaszcza w zakresie klinicznych badań długookresowych, jako najbardziej wiarygodnej metody oceny uzyskiwanych efektów terapeutycznych. Wielorakość zagadnień dotyczących rekonstrukcji protetycznych zębów po leczeniu endodontycznym skłoniły autorów do opracowania podręcznika i usystematyzowania informacji na temat odtwarzania struktur twardych tkanek zębów po masywnym uszkodzeniu.”

(fragment recenzji dr hab. n. med. Marty Tanasiewicz)

Nazwa firmy:
Wydawnictwo Elamed

tel. 32 788 51 28

e-mail: dok@elamed.pl

www: http://www.dlaspecjalistow.pl/produkt/rekonstrukcja-protetyczna-zebow-po-leczeniu-endodontycznym

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij