Materiał stanowi kompleksowe podejście do tematu, z pomocą którego każdy technik dentystyczny będzie w stanie samodzielnie wykonać poprawną płytkę Schwarza.

ORTODONCJA Płytka Schwarza

Płytka Schwarza jest najpopularniejszym aparatem ruchomym jednoszczękowym, składającym się z płyty akrylowej, śruby Fischera, łuku wargowego i elementów utrzymujących.

W filmie przedstawiono szeroko pojęty temat Płytki Schwarza oraz szczegółowy instruktaż krok po kroku, jak poprawnie taką pracę wykonać. Proces rozpoczyna się od wykonania gipsowego modelu roboczego, poprzez szczegółowe prace takie jak doginanie elementów, frezowanie, polimeryzowanie, aż do gotowego produktu – instruktaż wzbogacony jest bezcennymi uwagami technika, praktykującego od ponad 30 lat. Dodatkowo pojawia się również krótki materiał z gabinetu ortodontycznego, gdzie pani doktor Jolanta Jarka wspomina o najważniejszych aspektach pracy z perspektywy lekarza ortodonty – od pobrania wycisku do dopasania gotowej już płytki w ustach pacjenta.

tech. dent. Marcin Kozaczewski - absolwent Policealnego Studium Techniki Dentystycznej w Warszawie. Od ponad 30 lat zajmuje się techniką ortodontyczną, współpracując z wieloma gabinetami ortodontycznymi w całej Polsce oraz aktywnie uczestnicząc w życiu ortodontycznym. Autor wielu publikacji w prasie branżowej oraz prelegent na najważniejszych imprezach ortodontycznych w kraju i za granicą. Od 1992 roku wraz z żoną Teresą Kozaczewską prowadzą własną pracownię ortodontyczną – Lab&Ort Kozaczewscy w Warszawie – zatrudniającą prężny zespół młodych techników.

Nazwa firmy:
Wydawnictwo Elamed

tel. 32 788 51 28

e-mail: dok@elamed.pl

www: http://www.dlaspecjalistow.pl/produkt/ortodoncja-plytka-schwarza

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij