Coraz więcej osób zwraca się do swoich dentystów z prośbą o poprawę swojego wyglądu oczekując, aby estetycznie doskonały uśmiech promieniał na ich twarzach.

 

Każdy profesjonalnie przeszkolony stomatolog jest w stanie przy użyciu nowoczesnych, bezinwazyjnych i bezpiecznych metod istotnie poprawić wygląd zewnętrzny twarzy swojego pacjenta.

W dniach 26-27 kwietnia firma A.B. Berren-Handlowy zorganizowała warsztaty praktyczno-teoretyczne „Stomatologia kosmetyczna dla stomatologów, czyli nowe wielokierunkowe podejścia do estetyki twarzy polegające na łączeniu technik medycyny estetycznej i stomatologii kosmetycznej w zabiegach estetyki twarzy i uśmiechu. Nowe, praktyczne metody poprawiające piękno twarzy i uśmiechu poprzez zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego”. Na poziomie podstawowym lekarze uczą się prawidłowej analizy twarzy, informacji na temat dostępnych preparatów, wyboru technik oraz zabiegów z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego z użyciem wypełniaczy Stomygen, jak np.: odmładzanie i przywracanie młodego wyglądu ust, powiększanie ust i podkreślanie konturu warg, zwiększenie objętości obszaru jarzmowego, korekcja bruzd nosowo-wargowych oraz bioreaktywacja i poprawa objętości oraz wyglądu skóry twarzy.

 

Ćwiczenia wykonywane są pod nadzorem lekarza prowadzącego warsztat i lekarzy praktyków. Lekarz nabywa niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności konieczne do profesjonalnego wykonywania zabiegów usieciowanym kwasem hialuronowym marki Stomygen. Warsztaty organizowane przez firmę A.B. Berren-Handlowy są certyfikowane w ramach projektu szkoleniowego „Włoski Instytut Estetyki Twarzy”, są także zatwierdzone przez: ANDI (Włoskie Stowarzyszenie Lekarzy Stomatologów) oraz POIESIS (Międzynarodowe Towarzystwo Połączonych Nauk Estetycznych Wewnątrz- i Wokółustnych).

 

Więcej informacji o szkoleniach pod numerem telefonu: 22 798 03 18 lub pod adresem e-mail: szkolenia@berren.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij