Tematem kolejnego Wiosennego Podlaskiego Spotkania Stomatologicznego, które odbyło się 29-31 maja w Augustowie, były najnowsze postępowania lecznicze.

 

Podczas trzech dni prawie 200 uczestników miało okazje wziąć udział w sesjach wykładowych oraz warsztatach. Obok tematów obejmujących proces diagnostyki, planowania oraz leczenia nie zabrakło informacji o nowych technologiach, a także dokumentacji medycznej. Duży nacisk położono na interdyscyplinarność, wskazując, jak istotna w skutecznym leczeniu jest wiedza z zakresu psychologii, psychiatrii, ale także współpraca ze specjalistami innych dziedzin stomatologii. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa produktów stomatologicznych, podczas której uczestnicy mogli zapoznać się z najnowsza ofertą firm. Patronem medialnym wydarzenia było m.in. czasopismo „TPS-Twój Przegląd Stomatologiczny”.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij