W dniach 30-31 maja 2014 r. w Hotelu Andel's w Łodzi odbył się III Międzynarodowy Kongres KaVo – Excellence in Dentistry.

 

Celem konferencji było przedstawienie stomatologii estetycznej jako efektu multidyscyplinarnej współpracy całego zespołu specjalistów, przy użyciu nowoczesnych technologii. W piątek, 30 maja odbyła się sesja, w której skład weszły wykłady prof. nadzw. dr hab. Jerzego Sokołowskiego: Innowacyjne rozwiązania w edukacji stomatologicznej, prof. zw. dr hab. n. med. Teresy Katarzyny Różyło: Od zdjęć pantomograficznych do tomografii wolumetrycznej – wykorzystanie technik obrazowania w stomatologii, dr n. med. Witolda Jurczyńskiego: Aksjomaty współczesnej chirurgii śluzówkowo-dziąsłowej przy zębach i implantach zębowych, dr n. med. Adama Ziemlewskiego: Nowoczesne podejście do implantologii – od planowania do chirurgii estetycznej, prof. nadzw. dr hab. Beaty Dejak: Zastosowanie systemów CAD/CAM do wykonywania koron cyrkonowych oraz dr med. dent. Zbigniewa Piankowskiego: Estetyka pod kontrolą. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty praktyczne, które odbyły się w sobotę w salach klinicznych i edukacyjnychUniwersytetu Medycznego w Łodzi, w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt firmy KaVo. Należy także wspomnieć o konkursie KaVo „Od Projektu po Twój sukces” - na spotkaniu wyłoniono trzy najlepsze odpowiedzi, które zostały nagrodzone, a laureaci otrzymali wysokiej klasy kątnice przyspieszające KaVo.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij