5 kwietnia w warszawskim hotelu Mercure odbyła się pierwsza konferencja OneDentsply. Wsparcia organizatorom udzieliło PTSS oddział Warszawa.

Firma Dentsply podzieliła całość spotkania na cztery moduły. Każdą z części prowadzili najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, zarówno praktycy, jak i wykładowcy akademiccy. Uczestnicy konferencji mieli okazję posłuchać wykładów związanych z implantoprotetyką, endodoncją i stomatologią zachowawczą. Dr n. med. Paweł Niewada omówił odbudowy pełnoceramiczne, lek. stom. Marcin Bogurski pokazał różne rozwiązania protetyczne i omówił systemy implantologiczne oraz procedury związane z wyborem systemów wiążących. Dr n. med. Agnieszka Pacyk przedstawiła warunki dobrej adhezji oraz najczęściej popełniane przy tym błędy. Na koniec spotkania dr n. med. Michał Bednarski omówił rolę materiałów firmy Dentsply w leczeniu endodontycznym – od początku do momentu zakończenia leczenia.

W trakcie spotkania zaprezentowano również nowości technologiczne marki Dentsply. Oprócz wykładów uczestnicy mogli odwiedzić stoiska zlokalizowane w hotelu, na których przedstawiano materiały i urządzenia stosowane w procesie leczenia stomatologicznego.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się także stoisko dwóch naszych czasopism: „Endodoncji w Praktyce” i „TPS – Twojego Przeglądu Stomatologicznego”. Uczestnicy byli w pełni usatysfakcjonowani organizacją i poziomem przeprowadzonych wykładów.

Kontakt:
www.dentsply.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij