W dniach 25-26 września w hotelu Andel's w Łodzi odbył się II Kongres Ceramists No Limits.

W pięknych salach łódzkiego hotelu uczestnicy w ciągu 2 dni wzięli udział w 11 sesjach wykładowych, 9 warsztatach. Na zakończenie kongresu wręczono nagrodę Ceramists Masters Cup za najciekawszą, zrealizowaną i udokumentowaną pracę ceramiczną, potem odbyła się Party No Limits.

Wykłady prowadzili doświadczeni prelegenci z całego świata, m.in.: Hans-Jürgen Joit, Katsuya Seki, Klaus Müterthies, Adam J. Mieleszko i Nondas Vlachopoulos. Oficjalnym językiem kongresu był. j. angielski. Wszystkie wykłady były tłumaczone symultanicznie.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij