Tematami głównymi Zjazdu będą: Ortodoncja praktyczna na co dzień; Ortodoncja ukierunkowana na cele estetyczne i czynnościowe; Leczenie interdyscyplinarne. Czego lekarz ortodonta może oczekiwać od lekarzy innych specjalności.

W dniach 21-24 września 2016r. w Olsztynie odbędzie się 19. Zjazd Polskiego Towarzystawa Ortodontycznego. Tematami głównymi Zjazdu będą: Ortodoncja praktyczna na co dzień; Ortodoncja ukierunkowana na cele estetyczne i czynnościowe; Leczenie interdyscyplinarne. Czego lekarz ortodonta może oczekiwać od lekarzy innych specjalności.

W programi przewidziano 2 kursy: przedzjazdowy – prof. Vincent O. Kokich Jr. (USA), oraz pozjazdowy – Dr Claudia Aichinger (Austria).

Miejsce Zjazdu: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Więcej informacji: www.19zjazdPTO.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij