Tylko w ciągu kilku dni oficjalną aplikację mobilną Kongresu FDI 2016 Poznań pobrało ponad 400 osób. W wydarzeniu, które 7 września rozpocznie się w Poznaniu, udział potwierdziło kilka tysięcy delegatów ze 115 krajów!

Oficjalna, bezpłatna aplikacja mobilna FDI 2016 Poznań od kilku dni dostępna jest już w sklepach internetowych: App Store, Google Play oraz Windows Store.

- Odnotowaliśmy już ponad 400 pobrań, co jest naprawdę dobrym wynikiem w tak krótkim czasie – informuje Ewa Mastalerz, współwłaścicielka firmy Exactus, która organizuje Kongres. 

Dzięki aplikacji Uczestnik ma stały dostęp do programu edukacyjnego Kongresu FDI. Aplikacja pomoże w zorganizowaniu własnego programu wykładów, pozwala m.in. na zapoznanie się z opisami wykładów, wybranie najciekawszych i zapisanie ich w specjalnym folderze. Umożliwia także wyszukiwanie wykładów według: tematyki, wykładowców lub słów kluczowych. W aplikacji można prowadzić notatki z wykładów i wizyt na stoiskach, które następnie w bardzo prosty sposób można wysłać e-mailem na swoja skrzynkę pocztową.

W aplikacji wyszukamy także firmę, której stoisko chcemy odwiedzić w ramach Światowej Wystawy Stomatologicznej (listy alfabetyczne oraz grupy towarowe). Dodatkowo, specjalne narzędzia pozwalają zaplanować trasę zwiedzania Wystawy, a aktywne mapy bez problemu poprowadzą do poszukiwanego stoiska.

Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że aplikacja mobilna FDI 2016 Poznań zostanie pobrana w 115 krajach na całym świecie, z tylu bowiem państw udział w Kongresie potwierdzili delegaci.

- Najsilniejsze grupy - oprócz Polaków - będą stanowili obywatele: Ukrainy, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Australii oraz Norwegii. W Poznaniu swoich reprezentantów będą miały również takie kraje jak: Benin, Kolumbia, Dominikana, Etiopia, Ghana, Gwatemala, Mali, Mauretania, Mozambik, Nepal, Namibia, Rwanda, Seszele, Syria a nawet Vanuatu. Oznacza to, że uroczysta prezentacja flag, kulminacyjny moment ceremonii otwarcia (7 września, godz.18.00), na którą zaproszeni są wszyscy, zapowiada się wyjątkowo – mówi Ewa Mastalerz.

Przypomnijmy, że udział w Światowej Wystawie Stomatologicznej, która w tym roku zastępuje popularne CEDE, potwierdziło już ponad 300 firm z 35 krajów. Udział w części targowej jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Do 28 sierpnia obowiązują preferencyjne ceny podczas zapisów na część edukacyjną.

Więcej: Aplikacja mobilna FDI 2016

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij