28 sierpnia, czyli w już w najbliższą niedzielę, system zapisów on-line na Kongres FDI zostanie zamknięty.

28 sierpnia, czyli w już w najbliższą niedzielę, system zapisów on-line na Kongres FDI zostanie zamknięty. Oznacza to, że rejestracja na część edukacyjną, Wystawę (wejście za okazaniem bezpłatnej karty wstępu) lub jako media - będzie możliwa wyłącznie na miejscu, w Poznaniu. Co więcej, rejestracja internetowa pozwala oszczędzić nawet 230 złotych (lekarze dentyści - cały Kongres).

Będę wdzięczny za przypomnienie tych faktów w Waszych kanałach social media (z ew. wykorzystaniem grafiki - załącznik).

W Wystawie potwierdziły kolejne firmy - aktualnie jest ich 333, co stanowi wyjątkowy rekord. Aplikacja mobilna zostala pobrana już ponad 700 razy.

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko - nr P5 w pasażu, podczas Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI w Poznaniu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij