I Konferencja z zakresu Stomatologii Estetycznej „Face the Beauty”

Pobierz: Face the Beauty

„Face The Beauty” to konferencja skierowana wyłącznie do lekarzy stomatologów, poświęcona nowoczesnym metodom poprawy estetyki twarzy. Głównym prelegentem będzie Profesor Ezio Costa, światowej klasy ekspert stomatologii estetycznej.

W przeciwieństwie do standardowych szkoleń podczas konferencji wiele czasu zostanie poświęcone aspektom bizesnowo-marketingowym. Większość lekarzy bierze udział w warsztatach praktycznych, ale później nie praktykuje nabytych umiejętności. Dlatego tym razem Profesor skoncentruje się na bardzo indywidualnym podejściu do pacjenta, łączeniu zabiegów poprawy estetyki twarzy ze stomatologią kosmetyczną oraz efektywnym wprowadzeniu medycyny estetycznej do gabinetu.

W trakcie konferencji „Face the Beauty” uczestnicy dowiedzą się, jak szybko rozszerzyć zakres oferowanych usług i, co najważniejsze, pozbawić ewentualnych obaw pacjentów. Uwieńczeniem włoskiej części konferencji będzie zabieg demonstracyjny przeprowadzony przez samego Profesora Ezio Costę na pacjentce.

Na konferencji oprócz Profesora wykład wygłoszą polscy Trenerzy Marki Stomygen certyfikowani przez włoskie stowarzyszenie POIESIS: lek. dent. Magdalena Nożewska-Noris i lek. dent. Karolina Kuśnierz.

Konferencję zakończy wystąpienie Adama Wysokińskiego, trenera biznesu oraz Menedżera Roku 2016, który będzie mówił o „Wartości piękna w biznesie”, czyli jak zarabiać na medycynie estetycznej.

Podczas „Face the Beauty” zaplanowano czas na networking, który tak dobrze sprawdza się podczas spotkań biznesowych. Będzie to znakomita okazja, by dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach oraz szkoleniach wyłącznie dla stomatologów. Czasem jedna rozmowa w kuluarach może znacząco ułatwić rozszerzenie oferty gabinetu – branżowy know-how jest nie do przecenienia. Aktywna wymiana doświadczeń i uczestnictwo w wykładach „Face the Beauty” to najprostszy sposób, by przekształcić swój gabinet w europejską klinikę piękna.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Ezio Costa, profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie w Cagliari, w Szkole Specjalizującej się w Ortodoncji. Członek Komitetu Koordynującego kurs Master II: „Estetyka wewnątrz- i wokółustnych tkanek w stomatologii” na wydziale ze specjalizacją medyczno-chirurgiczną na Uniwersytecie w Padwie. Jest założycielem oraz Przewodniczącym POIESIS (Międzynarodowe Towarzystwo Połączonych Nauk Estetycznych Wewnątrz- i Wokółustnych).

www.facethebeauty.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij