Wyjątkowe sympozjum nt. okluzji i artykulacji - TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny

W dniach 2-3 grudnia 2016 r. w Termach Warmińskich odbyło się Sympozjum poświęcone okluzji Wyjątkowe sympozjum nt. okluzji i artykulacji w leczeniu pacjentów z zaburzeniami zwarcia.

W dniach 2-3 grudnia 2016 r. w Termach Warmińskich odbyło się Sympozjum poświęcone okluzji, pt. "Leczenie pacjentów z zaburzeniami zwarcia. Postępowanie krok po kroku na podstawie analizy przypadków klinicznych". To niezwykłe wydarzenie prowadzone było przez dwoje doświadczonych praktyków - dr n. med. Piotra Okońskiego oraz tech. dent. Agatę Pulińską.

Pierwszego dnia uczestnicy wzięli udział w części wykładowej, w której nie zabrakło demonstracji prawidłowego zastosowania artykulatora i łuku twarzowego oraz możliwości ich wykorzystania w przypadku pacjentów bezzębnych. Drugi dzień poświęcony został zagadnieniom praktycznym, zaprezentowanym w niestandardowej formie – była to transmisja prowadzona bezpośrednio z sali klinicznej. Uczestnicy sympozjum na bieżąco byli świadkami pracy z pacjentem: przyglądali się jak prawidłowo powinna być przeprowadzona analiza okluzji i w jaki sposób dostosować plan leczenia do konkretnego przypadku. Co więcej, obserwując na żywo sytuację w sali, uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu za pomocą SMSów. Spotkanie przerodziło się w swego rodzaju panel dyskusyjny i każdy mógł niemal natychmiast otrzymać odpowiedź na jakiekolwiek wątpliwości.

Organizatorem sympozjum, które dzięki wyjątkowej formule zgromadziło ponad stu lekarzy i techników dentystycznych była pracownia ASP Protetyka Stomatologiczna, należąca do państwa Agaty i Kamila Pulińskich. Impreza powstała dzięki współpracy z firmami partnerskimi: Ivoclar - Vivadent Polska i Marrodent.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij