Spotkanie Miłośników Endodoncji już 30 listopada - 3 grudnia 2017 r. w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XIX edycji Międzynarodowego Kongresu Pulp Fiction, który odbędzie się w dniach 30 listopada - 3 grudnia w Krakowe. W tym roku wśród zaproszonych wykładowców znajdą się takie autorytety jak Imad About, Wojciech Bednarz  Gillberto Debellian,  Guilaume Jouanny, Bekir Karabucak, Syngcuk Kim Ruben Rosas, czy Jorge Vera. Jak co roku przygotujemy ciekawe wykłady, warsztaty praktyczne oraz imprezy towarzyszące.”

Link do strony kongresu --> www.profident.pl/szkolenia/pulp-fiction

Link do rejestracji – Uwaga przy rejestracji do 16 X 2017 możliwość skorzystania z niższych opłat --> www.profident.pl/szkolenia/pulp-fiction/pulp-fiction-19/formularz

Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja TUTAJ.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij