W dniach 8-10 marca odbędą się Targi KRAKDENT®. Zapraszamy na stoisko D3 Wydawnictwa Elamed Media Group -->

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT® to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2017 roku udział wzięło 410 wystawców i ponad 15.000 zwiedzających.

Targi odbywają się w EXPO Kraków.

Elamed Media Group, zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska - D3, przy wejściu do hali Dunaj.

Jak co roku w dziale "Dental News" czasopisma "Nowoczesny Technik Dentystyczny" 1/2018, mamy dla Was niespodziankę - darmowy bilet wstępu na Targi KRAKDENT - kup czasopismo z biletem TUTAJ.

Specjalnie dla Was mamy Premierę książki - "Periodontologia - teksty wybrane" pod red. Beaty Wieruckiej-Młynarczyk, z specjalną premierową ceną. Przyjdź i sprawdź koniecznie.

Także nie zabraknie promocyjnych cen prenumerat czasopism i książek. W naszej ofercie znajdziecie: "Leksykon stomatologiczny. English in clinical practice", "Tomografia stożkowa w praktyce endodotycznej", "Ozupełnienia tymczasowe w protetyce stomatologicznej" oraz "Vademecum asysty dentystycznej" i "Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych".

Elamed Media Group, wydawca "TPS - Twojego Przeglądu Stomatologicznego", "Nowoczesnego Technika Dentystycznego", "Asysty Dentystycznej", "Ortodoncji w Praktyce" i "Endodoncji w Praktyce", w zeszłym roku świętował swoje 25-lecie obecności na rynku prasowym.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij