W każdym numerze "TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny" znaleźć można kompleksowy algorytm postępowania, dzięki któremu wiedza potrzebna w gabinecie stomatologicznym jest zawsze pod ręką.

W naszym kompendium można znaleźć najważniejsze informacje dotyczące pracy stomatologa w gabinecie. Z myślą o łatwym dostępie do tych kart każdy algorytm umieszczamy na karcie perforowanej, co umożliwia wyrwanie ich i zebranie wszystkich w jednym miejscu. Dzięki temu w chwili, gdy trzeba szybko sprawidzić jakiś schemat, wystarczy sięgnąć na półkę i odnaleźć odpowiednią kartę.

Przykładowy algorytm, dotyczący pourazowego uszkodzenia zębów (podstawowe informacje dla pacjenta) dostępny jest tutaj. Kolejną część, przedstawiającą schemat postępowania w przypadku intruzji zęba mlecznego i stałego, znaleźć można w wakacyjnym numerze "TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny".

Zapraszamy do lektury!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij