Udowadniamy, że Polskie Towarzystwo Stomatologiczne może być inkubatorem dobrych pomysłów – podsumowuje pierwsze sześć miesięcy pracy prof. Marzena Dominiak, prezydent PTS.

Pierwsze pół roku działalności odnowionego PTS przyniosło wiele wymiernych korzyści i dużo zmian.

Prezydent PTS, prof. Marzena Dominiak podkreśla, że Towarzystwo w końcu stało się głosem wszystkich lekarzy dentystów w wielu sprawach, które bezpośrednio ich dotyczą. Nie można jednak pominąć działań biznesowych, wśród których jest m.in. nawiązywanie współpracy z kolejnymi firmami z branży stomatologicznej.

PTS prężnie działa również marketingowo. Powiekszyła się liczba obserwatorów na portalach społecznościowych, szeroko promowana była akcja „Polska mówi #aaa”, a dla absolwentów przygotowano atrakcyjną ofertę członkostwa w Towarzystwie.

PTS nie zwalnia tempa. To tylko część działań, których zrealizowanie zapowiedziała prof. Marzena Dominiak po rozpoczęciu swojej kadencji.

Więcej można przeczytać na stronie interentowej PTS.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij