Znamy wyniki ankiety „Co pacjenci sądzą o dentystach i jak (nie)wiele na ten temat wiedzą stomatolodzy”. Czy mogą one zaskoczyć?

W ankiecie wzięło udział 417 uczestników – pacjentów i stomatologów. Poza pytaniami ogólnymi o respondenci odpowiadali na pytania z dwóch głównych kategorii: dotyczącej cech dentysty oraz odnoszącej się do cech/właściwości charakteryzujących gabinet.

W opracowaniu zestawiono ze sobą odpowiedzi lekarzy dentystów oraz pacjentów. Można porównać m.in. ich odpowiedzi na pytania dotyczące cech dentysty i gabinetu stomatologicznego, personelu jako cechy placówki oraz cechy placówki a wizyta.

Wyniki ankiety pokazują różnicę między sposobem postrzegania dentysty i jego gabinetu przez pacjenta i samego lekarza.

Wyniki ankiety dostępne są na stronie https://dentysta.eu

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij