W dniach 30 listopada-2 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbył się I Kongres Młodych Dentystów. Udział wzięli w nim m.in. lekarze dentyści.

Podczas 3 dni I Kongresu Młodych Dentystów lekarze i studenci mogli brać udział w rozmaitych wykładach oraz warsztatach. Przed uczestnikami swoje wykłady wygłosili m.in. prof. dr hab. n. med. Jolanta Pytko-Polończyk ("Antybiotykoterapia zakażeń zębopochodnych"), lek. dent. Eliza Ganczarska-Kaliszuk ("Praktyczne zasady nowoczesnej endodoncji") czy dr n. med. Marcin Berger ("Zaburzenia czynnościowe układu ruchowego narządu żucia w codziennej praktyce stomatologicznej").

Warsztaty były prowadzone równolegle do wykładów. Dr n. med. Małgorzata Borowska uczyła, jak prowadzić pacjentów z chorobami ogólnoustrojowymi, lek. dent. Maciej Krupiński pokazywał, jak wygląda ergonomia pracy z mikroskopem, a lek. dent. Jarosław Matuszczak o implantach - od zera do bohatera.

W przerwach między wykładami i warsztatami uczestnicy mogli skorzystać z oferty licznie przybyłych na Kongres wystawców.

I Kongres Młodych Dentystów to wydarzenie skierowane specjalnie do młodych lekarzy oraz studentów, którzy dopiero zaczynają stawiać swe pierwsze kroki w karierze zawodowej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij