Uczestnicy uzyskują niezbędną wiedzę do obsługi skanera 3D oraz programów do wirtualnego projektowania w technologii CAD prac z metalu, tlenku cyrkonu. Kurs dla techników dentystycznych i lekarzy stomatologów.

Lokalizacja:
Centrum Szkoleniowe ROKO, Częstochowa
Data rozpoczęcia:
21.01.2019
Data zakończenia:
21.01.2019
Strona www:
http://www.roko...

Termin: 21 stycznia 2019 r.
Wykładowca: mgr inż. Michał Pluta
Informacja i zapisy:
tel. 34 3697821; 343661416
e-mail: rokodent@rokodent.pl
www.rokodent.pl
Koszt: 380 zł /dzień

Projekt skierowany jest do: techników dentystycznych, którzy zainteresowani są dokładnym poznaniem technologii produkcji protez z zastosowaniem technologii skanowania 3D oraz projektowania CAD z ewentualnym wdrożeniem ich do swojej praktyki,  wykonujących wymienione powyżej technologie, ale zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych; lekarzy stomatologów, którzy chcą poznać zasady skanowania 3D oraz jak powstaje wirtualny projekt w laboratorium protetycznym.

Wykład teoretyczny i szkolenie praktyczne: podczas nauki projektowania uczestnicy samodzielnie sprawdzą, jakie warunki powinna spełnić preparacja pola protetycznego w gabinecie, aby wykonana w technologii CAD/CAM proteza spełniła wymagania jakościowe i estetyczne. W trakcie szkolenia kursanci wykonują projekt korony i mostu w pełnym zakresie - od skanowania modelu do wysłania zaprojektowanego pliku do centrum frezowania

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij