Kurs dla lekarzy dentystów i techników dentystycznych z Systemu Szklanych Podparć.

Lokalizacja:
Centrum Szkoleniowe Natrodent, Łódź
Data rozpoczęcia:
27.04.2019
Data zakończenia:
27.04.2019
Strona www:
https://courses...

Termin: 27 kwietnia 2019 r.
Miejsce: Łódź
Cena:
- dla technika 2000 zł (w cenie zestaw startowy ZX-27: 9szt. podparć + pojemnik inkubacyjny+ zestaw frezów + model);
- dla lekarza 400 zł + 4 punkty edukacyjne.
Prowadzący: tech. dent. Janusz Karaś

System Szklanych Podparć ZX-27 to unikalny postęp w protetyce stomatologicznej i technice dentystycznej, ponieważ eliminuje problem braku własnych zębów filarowych, niezbędnych do utrzymania zaprojektowanego uzupełnienia protetycznego. ZX-27 to alternatywa, która daje innowacyjne narzędzie w rękach lekarza oraz technika a także zapewnia satysfakcję pacjenta. Nie wymaga jakiejkolwiek interwencji chirurgicznej, zapewnia estetykę i utrzymuje uzupełnienia protetyczne w przypadkach, gdzie możliwe było zastosowanie ruchomej protezy częściowej lub implantów.
Szkolenie przeznaczone jest dla lekarzy i techników dentystycznych którzy chcą poszerzyć swoją ofertę o ten innowacyjny system planowania leczenia pacjentów m.in. z brakami skrzydłowymi.

Za szkolenie lekarzom przyznawane są 4 punkty edukacyjne.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij