23-24 maja w Hotelu The Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji poświęconej zagadnieniom ortodontycznym WOC 2019.

Warsaw Orthodontic Congress®, bo tak brzmi pełna nazwa szkolenia, odbędzie się po raz 4 w Warszawie. Jest to niepowtarzalna okazja zarówno dla studentów jak i lekarzy praktyków do pogłębienia swojej wiedzy i spotkania z wybitnymi specjalistami z całego świata.

Wśród prelegentów znaleźli się: prof. dr Gerald S. Samson, dr Simon J Littlewood, dr Leena Palomo, dr Mark Wertheimer, dr hab. n. med. Joanna Janiszewska-Olszowska, dr J. Martin Palomo, dr Pramod Sinha, dr. Stephane Reinhardt.

22 maja odbędzie się kurs przedkongresowy, na którym zostaną poruszone zagadnienia dróg oddechowych w 3D oraz sposoby rozwiazywania przypadków klinicznych.

Kongresowi towarzyszyć będzie wystawa firm.

4. Warszawski Kongres Ortodontyczny® został objęty honorowym patronatem:
Kierownika Katedry Ortodoncji ISWL UJCM prof. dr hab. Bartłomieja W. Lostera,
Katedry Ortodoncji Instytutu Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

WOC

23-24 maja

Hotel The Westin
Al. Jana Pawła II 21,
00-854 Warszawa

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij