Z dumą przedstawiamy nowy produkt w rodzinie niezawodnych produktów RTG KaVo. Nowość w ofercie stanowi aparat OP 3D w wersji Pantomograf + Cefalometria- idealne urządzenie dla nowoczesnej, rozwijającej się praktyki stomatologicznej.

Istotne jest, że aparat KaVo OP 3D PAN/CEPH jest gotowy do rozbudowy do tomografii na każdym etapie rozwoju zawodowego na bardzo korzystnych warunkach.

Aparat OP 3D PAN/CEPH, jedyny na rynku, posiada dwie oddzielne lampy rtg, co przekłada się na jego dłuższą żywotność, a konstrukcja pozwala na elastyczne dostosowanie się do każdych warunków pomieszczenia.

Jak każdy aparat z serii KaVo OP 3D posiada wiele wyjątkowych funkcji, takich jak: ORTHOfocus (automatyczne rozpoznawanie najlepszej warstwy obrazu pantomograficznego 2D), SMARTVIEW (podgląd przed skanem), ASC (kompensacja cienia kręgosłupa) czy AFC (automatyczne wykrywanie profilu).

Aparat KaVo OP 3D PAN/CEPH gotowy do rozbudowy już od 110 000 PLN (w zestawie monitor medyczny EIZO, komputer DELL, fartuch i oprogramowanie oraz fantom rozdzielczości PAN/CEPH).

Zapraszamy do kontaktu:
www.kavo.com/pl
biuro@kavokerr.com
tel. 22 395 54 60
KaVo Polska Sp. z o.o.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij