Serdecznie zapraszamy do udziału w anonimowym badaniu ankietowym poświęconym bieżącej sytuacji oraz przyszłości zawodu „higienistka stomatologiczna” w Polsce.

Czy higienistka powinna realizować dodatkowe funkcje w gabinecie? Czy zatrudnienie higienistki faktycznie odciąża dentystę od części obowiązków? W jakiej formule za swoją pracę powinny być rozliczane higienistki? Gdzie powinny zdobywać wykształcenie? Co w sposób szczególny utrudnia współpracę z higienistki z dentystą? Wreszcie, czy higienistka powinna mieć uprawnienia do samodzielnego (bez nadzoru dentysty) wykonywania realizowanych obecnie procedur (wraz z wzięciem za nie odpowiedzialności)? Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Wyniki badania zostaną zaprezentowane podczas debaty „Higienistka najlepszą inwestycją dentysty?”, która odbędzie się w ramach CEDE 2019. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij