17 października odbędzie się konferencja sygnowana przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach na temat bezpieczeństwa pracy w gabinecie stomatologicznym.

Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Śląska Izba Lekarska oraz Polskie Stowarzyszenie Sterylizacji Medycznej  zapraszają  stomatologów oraz personel zatrudniony w gabinetach stomatologicznych do udziału w Wojewódzkiej Konferencji „Bezpieczeństwo i higiena w gabinecie stomatologicznym - bądź świadomy i pracuj bezpiecznie’’, która odbędzie się 17 października 2019 roku w Domu Lekarza w Katowicach przy ul. Grażyńskiego 49.
Tematy, które zostaną przedstawione podczas konferencji, to m.in.: "ABC Sterylizacji", „Postępowanie z odpadami medycznymi w gabinecie stomatologicznym’’, „Bezpieczeństwo i higiena pracy z urządzeniami radiacyjnymi’’, „Zagrożenie legionellą w gabinecie stomatologicznym’’.

Rejestracja elektroniczna od 1 października 2019 r. – http://www.wsse.katowice.pl/

Ilość miejsc ograniczona

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij