CEDE zbliża się wielkimi krokami. Warto wybrać się na wykład dr n. med. Agnieszki Kozuń poruszający temat trudności i powikłań w leczeniu endodontycznym, który odbędzie się podczas Kongresu Unii Stomatologii Polskiej

Zaproszenie na wykład: Trudności i powikłania w leczeniu endodontycznym from Exactus on Vimeo.

W ramach targów CEDE odbędzie się 3. edycja Kongresu Unii Stomatologii Polskiej. Tegoroczny program jest bardzo bogaty i zawiera praktycznie wszystkie zagadnienia związane z nowoczesną stomatologią.

Przedstawiamy jedną z prelegentek tegorocznego Kongresu, dr n. med. Agnieszkę Kozuń, która opowie o trudnościach i powikłaniach podczas leczenia endodontycznego.

Zachęcamy do oglądania!

Więcej informacji na temat targów oraz pełny program Kongresu znajdziecie na www.cede.pl/2019/

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij