Studia, szkolenia, konferencje, curriculum i wreszcie konsultanci i przedstawiciele są źródłem wiedzy i informacji, które niejednokrotnie weryfikuje codzienna praktyka i zdobywane doświadczenie.

Systemy implantologiczne, regeneracja kości, nawigacja cyfrowa, szablony, druk 3D. Dla jednych zwykła codzienność, dla innych chaotyczna rzeczywistość niosąca wiele pytań i często sprzeczne odpowiedzi.
- Z tej złożonej rzeczywistości i z potrzeby, powstał pomysł na Akademię Implantu. Nam jako praktykom brakowało obiektywnego i przekrojowego spojrzenia na poszczególne zagadnienia implantoprotetyczne. To wydarzenia tworzone dla lekarzy, przez lekarzy - mówi dr n.med. Aleksander Maj, który wraz z dr Piotrem Mendlem tworzą Akademię Implantu.
Spotkanie, które odbędzie się 18-19 października 2019, w Katowicach to okazja do rozmowy, gdzie lekarze otwarcie i we własnym gronie, będą po raz kolejny wymieniać się nowymi doświadczeniami, patentami i dzielić wątpliwościami.
Akademię Implantu wyróżnia fakt, że firmy nie mają wpływu na program, a wykładowcy nie są zobligowani do promocji żadnych produktów. Spotkanie finansowane jest wyłącznie z biletów wstępu. Czysta wiedza, bez sprzedaży! - to hasło promujące wydarzenie i jego duży atut, jak twierdzą uczestnicy pierwszej edycji.
 - Wierzymy, że Akademia Implantu, jako wydarzenie niezależne od firm i wartościowe poznawczo, stanie się cyklicznym spotkaniem branżowym, na stałe wpisanym w kalendarium wydarzeń stomatologicznych. Miejscem, gdzie będziemy mogli poszerzać swoją wiedzę o wyniki najnowszych badań, poznawać zmodyfikowane protokoły, techniki i innowacyjne produkty - dodaje dr Piotr Mendel.
Akademię Implantu tworzą wybitni wykładowcy, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i praktyką, gwarantują najwyższy poziom wiedzy. Tym razem gośćmi Akademii będą: Wacław Steczko, Radosław Jadach, Maciej Ciesielski, Łukasz Zadrożny, Marcin Sajdak, Michał Szczutkowski i Marek Rybicki.
Szczegóły, lista wykładowców oraz program, dostępny jest na: http://akademiaimplantu.pl/ oraz na https://facebook.com/Akademia.Implantu/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij