Dwudniowe szkolenie wprowadzające w temat laseroterapii w stomatologii. Dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, by bezpiecznie zacząć używać zarówno laserów erbowych, jak i diodowych!

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
27.09.2019
Data zakończenia:
28.09.2019
Strona www:
https://www.dsi...

Prowadzący: Dr. Mark Cronshaw BSc (Hons), BDS, LDS RCS (Eng), MSc
Miejsce: DSI - Dental Skills Institute, ul. Piaskowa 4 lok. U3, Warszawa
Data: 27-28 września 2019 r.
Cena: 3 900 zł

Stosowanie laserów do tkanek twardych i miękkich przynosi wiele korzyści w leczeniu, zarówno pacjentom jak i lekarzom. Połączenie lasera do tkanek twardych (erbowego) i diodowego lasera do tkanek miękkich to platforma, dzięki której można rozwiązać wiele problemów klinicznych trudnych do opanowania innymi metodami. Podejście łączące w sobie dwie długości fali światła laserowego jest stosowane obecnie w periodontologii, endodoncji i chirurgii stomatologicznej. Dla lekarza istotne jest to, że lasery są łatwe w użyciu, ich stosowanie wymaga minimalnej interwencji, wspaniale poprawiają odczucia pacjenta i pozwalają na uzyskiwanie doskonałych rezultatów.

Program szkolenia dostępny na stronie organizatora.

Liczba punktów edukacyjnych: 16
Szkolenie odbywa się w języku angielskim.
Tłumaczenie symultaniczne na język polski.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij