Prelegenci dokonają przeglądu dotychczasowej wiedzy na temat jednego z podstawowych zagrożeń w implantologii – Periimplantitis.

Lokalizacja:
Serock
Data rozpoczęcia:
27.09.2019
Data zakończenia:
28.09.2019
Strona www:
https://meetthe...

Data: 27-18 września 2019
Miejsce: Serock
Prelegenci: wielu
Cena: 1 790 zł netto (dwa dni)

Zaproszeni na Konferencję wybitni naukowcy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w planowaniu multidyscyplinarnego postępowania złożonych przypadków implantoprotetycznych. Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące czasu, kiedy i jaki specjalista, na którym etapie leczenia powinien przejąć Pacjenta.

Uczestnicy Kongresu będą mogli również wziać udział w jednym z ośmiu warsztatów. Dla osób, które zakupią karnet na dwa dni Kongresu wybrany warsztat za 1 zł.

Program Kongresu dostępny jest na stronie organizatora.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij