Akademia Implantu to kompendium wiedzy o implantach i implantoprotetyce niezbędne dla każdego stomatologa.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
18.10.2019
Data zakończenia:
19.10.2019
Strona www:
https://akademi...

Prowadzący: wielu
Miejsce: Katowice
Data: 12-13 października 2019 r.
Cena: do 30 września - 2 190 zł; później - 2 490 zł

Na Akademii Implantu, wykładowcy wprowadzą nas w świat imlantologii, pokazując praktyczne rozwiązania, które wypracowali podczas wieloletniego doświadczenia.

Spotkanie, które odbędzie się 18-19 października 2019, w Katowicach to okazja do rozmowy, gdzie lekarze otwarcie i we własnym gronie, będą po raz kolejny wymieniać się nowymi doświadczeniami, patentami i dzielić wątpliwościami.

Akademię Implantu wyróżnia fakt, że firmy nie mają wpływu na program, a wykładowcy nie są zobligowani do promocji żadnych produktów. Spotkanie finansowane jest wyłącznie z biletów wstępu. Czysta wiedza, bez sprzedaży! - to hasło promujące wydarzenie i jego duży atut, jak twierdzą uczestnicy pierwszej edycji.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie organizatora.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij