11 października wręczono powołania m.in. do Rady ds. Stopni Naukowych w dyscyplinie nauk medycznych na UM w Lublinie. Przewodniczącym Rady został prof. zw. dr hab. n. med. Mansur Rahnama.

11 października w Sali Senackiej UM w Lublinie wręczono powołania członkom Rady ds. Kształcenia, Rady ds. Stopni Naukowych oraz Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej na kadencję 1 października 2019-31 sierpnia 2023.

Prof. Rahnama, który został przewodniczącym Rady ds. Stopni Naukowych w dyscyplinie nauk medycznych, pełni również funkcję kierownikia Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Lublinie. Jest również współautorem licznych artykułów publikowanych na łamach miesięcznika „TPS”, m.in. opisu przypadku torbieli otworu przysiecznego u pacjenta z małopłytkowością czy opisu przypadku zębiaka złożonego. Zachęcamy również do lektury wywiadu z Profesorem: https://tps.elamed.pl/uploads/tps/articles/34008/12-14.pdf

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij