Między 24 a 26 kwietnia 2020 roku w Singapurze odbędzie się kolejna edycja targów IDEM poświęconych branży stomatologicznej w rejonie Azji i Pacyfiku.

Lokalizacja:
Singapur
Data rozpoczęcia:
24.04.2020
Data zakończenia:
26.04.2020
Strona www:
https://www.ide...

Targi IDEM swoją premierę miały w 2000 roku. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła 506 wystawców z 41 krajów, z czego połowa to firmy z rejonu Azji i Pacyfiku. Targi IDEM przede wszystkim dają możliwość zaprezentowania uczestnikom najnowszych technologii i produktów. Dodatkowo jest to doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych przez wystawców z całego świata. Konferencja naukowa towarzysząca targom prezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stomatologii, które mogą zostać wykorzystane zarówno przez uczestników w ich pracy, jak i przez firmy, które dzięki temu są w stanie wyprzedzić konkurencję.

Targi IDEM 2020 w Singapurze są doskonałą okazją do spotkania wszystkich zainteresowanych rynkiem stomatologicznym w rejonie azjatyckim.

Więcej informacji: www.idem-singapore.com

fot. istockphoto.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij