Trzydniowy kurs praktyczny z estetycznego modelowania zębów w zgodzie z koncepcją funkcjonalnej okluzji dla stomatologów i techników dentystycznych.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
13.12.2019
Data zakończenia:
14.12.2019
Strona www:
https://kursyde...

Data: 12-14.12.2019
Miejsce: Kraków
Cena: 4 500 zł
Prowadzący: tech. dent. Janos Mako

Przedmiotem kursu jest przedstawienie uczestnikom podstawowych zasad modelowania zębów w odcinku przednim. Podczas tego kursu uczestnicy poznają morfologię i strukturę zębów przednich, poznają tajniki modelowania kształtu górnych i dolnych zębów siecznych tak, aby zachować nie tylko naturalne piękno zębów, ale także funkcję.

Podczas tego kursu:

  • zajmiemy się wnikliwą oceną morfologii powierzchni zgryzowej zębów przednich, ich kształtu i funkcji w zależności od różnych sytuacji klinicznych;
  • zapoznamy się z koncepcją 2- oraz 3-punktowej okluzji oraz z pojęciem "kompasu okluzyjnego" który sprawi, że odbudowa zębów stanie się procedurą szybszą, powtarzalną oraz bardziej precyzyjną;
  • w części praktycznej będą stosowane dwie metody: w pierwszej będzie można odbudowywać powierzchnie zębów z wosku na modelach gipsowych.

Kurs w języku węgierskim z tłumaczeniem na język polski.

Więcej informacji:
www.kursydentist.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij