Diagnostyka trudnych przypadków – od lokalizacji perforacji kanału, do pomiaru ilości tkanki kostnej przy leczeniu implantoprotetycznym. CBCT podczas codziennej pracy stomatologa.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
14.12.2019
Data zakończenia:
15.12.2019
Strona www:
https://www.den...

Data: 14-15.12.2019
Miejsce: Katowice
Cena: 2 000 zł
Prowadzący: lek. dent. Mateusz Szkliniarz

Dowiecie się Państwo wszystkiego na temat tego, jakich narzędzi można skorzystać w konkretnych sytuacjach klinicznych, np:

  • zlokalizowanie wejścia do kanału dodatkowego;
  • precyzyjnej lokalizacji zębów zatrzymanych, w tym kłów, trzonowców i zębów dodatkowych;
  • oceny przebiegu kanału nerwu zębodołowego w relacji do zatrzymanych dolnych zębów mądrości podczas planowania ich ekstrakcji;
  • oceny położenia, wielkości, oraz charakteru zmian patologicznych w obrębie kości szczęki i żuchwy: ziarniniaków, torbieli, etc.;
  • pomiaru ilości tkanki kostnej podczas planowania odbudowy implantoprotetycznej.

Na tym kursie najważniejsza jest część praktyczna.

Dr Mateusz Szkliniarz przygotował unikalną bibliotekę przypadków klinicznych - od prostych problemów do skomplikowanych przypadków których uczestnicy nauczą się prawidłowo diagnozować.

Wszyscy uczestnicy kursu ćwiczą na profesjonalnie przygotowanych, w pełni wyposażonych w oprogramowanie dedykowane badaniom RTG 2D oraz CBCT stanowiskach komputerowych. Mała grupa uczestników zapewnia doskonały kontakt z prowadzącym.

Punkty edukacyjne: 16

Więcej informacji:
www.denco.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij