Tetric Eco Power to ekologiczna akcja, dzięki której każdy może posadzić drzewo - wystarczy oddać 5 zużytych strzykawek z rodziny Tetric firmy Ivoclar Vivadent. Organizatorami akcji są firmy Marrodent i Ivoclar Vivadent.

Drzewa latem potrafią obniżyć temperaturę powietrza nawet o kilka stopni, oczyszczają, odkażają i jonizują powietrze, a 1m2 gleby leśnej może zmagazynować nawet 200 litrów wody! Dlatego zamiast je ścinać teraz każdy z nas może zadbać o środowisko i posadzić drzewo! Wystarczy oddać 5 zużytych strzykawek z rodziny Tetric firmy Ivoclar Vivadent. Organizatorami akcji są firmy Marrodent i Ivoclar Vivadent. Akcja obowiązuje od 1 listopada 2019 roku do 29 lutego 2020 roku. Sadzenie drzew odbędzie się 22 kwietnia 2020 roku, w Światowy Dzień Ziemi.

Zasady akcji:

  1. Przedstawiciele Marrodent i Ivoclar Vivadent wspólnie odwiedzają gabinety, gdzie przy zamówieniu produktów Tetric zostawiają eco-pendrive z nagranymi materiałami nt. Tetric Line – instrukcje, broszury, filmy, itp. oraz informują o akcji (ograniczenie ilości materiałów papierowych).
  2. Do zakupu produktów Tetric za określoną wartość dołączamy filtr do wody BRITA. Pełna oferta i wyjaśnienie promocji dostępna w halo! Ivoclar Vivadent: https://www.marrodent.pl/wp-content/uploads/2019/10/Halo_IvoclarVivadent.pdf
  3. Gabinet wraz z zamówieniem produktów Tetric otrzymuje kartonowe pudełko, tzw. eco-box, do zbierania zużytych strzykawek.
  4. Zużyte strzykawki odbiera z gabinetu PH Ivoclar lub Marrodent. Ilość strzykawek jest raportowana w momencie odbioru na mail dariusz.szepietowski@ivoclarvivadent.com, a zużyte pudełka przesyłane do siedziby Ivoclar Vivadent przez przedstawiciela Ivoclar lub Marrodent.
  5. 5 zużytych strzykawek = 1 drzewo, które Marrodent i Ivoclar Vivadent posadzą w imieniu gabinetu podczas finału akcji (Dzień Ziemi, 22 kwietnia 2020 roku).
  6. Oficjalne wyniki akcji zostaną ogłoszone podczas Krakdent 2020.
  7. Każdy gabinet biorący udział w akcji otrzyma e-certyfikat, który zostanie opublikowany na fanpage Marrodent z możliwością pobrania/udostępnienia przez gabinet na swoim fanpage oraz gadżet "ołówek sadzonkę".
  8. Wspólna akcja sadzenia drzew przez Marrodent i Ivoclar Vivadent odbędzie się w Dzień Ziemi, 22 kwietnia 2020 roku (FINAŁ AKCJI).
  9. Akcja trwa do 29 lutego 2020 roku.

Więcej informacji: www.marrodent.pl/tetricecopower/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij