Kurs dla techników dentystycznych i lekarzy stomatologów projektowania CAD/CAM.

Lokalizacja:
Częstochowa
Data rozpoczęcia:
27.01.2020
Data zakończenia:
23.03.2020
Strona www:
www.rokoden.pl

Data: 27.01.2020 r.; 24.02.2020 r.; 23.03.2020 r.
Miejsce: Częstochowa
Cena: 380 zł/dzień

Uczestnicy uzyskują niezbędną wiedzę do obsługi skanera 3D oraz programów do wirtualnego projektowania w technologii CAD prac z metalu, tlenku cyrkonu.

Projekt skierowany jest do: techników dentystycznych, którzy są zainteresowani dokładnym poznaniem technologii produkcji protez z zastosowaniem technologii skanowania 3D oraz projektowania CAD z ewentualnym wdrożeniem ich do swojej praktyki, wykonujących wymienione powyżej technologie, ale zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych; lekarzy stomatologów, którzy chcą poznać zasady skanowania 3D oraz dowiedzieć się, jak powstaje wirtualny projekt w laboratorium protetycznym.

Wykład teoretyczny i szkolenie praktyczne
Podczas nauki projektowania uczestnicy samodzielnie sprawdzą, jakie warunki powinna spełnić preparacja pola protetycznego w gabinecie, aby wykonana w technologii CAD/CAM proteza spełniła wymagania jakościowe i estetyczne. W trakcie szkolenia kursanci wykonują projekt korony i mostu w pełnym zakresie – od skanowania modelu do wysłania zaprojektowanego pliku do centrum frezowania.

Informacje i zapisy:
tel. 34 369 78 21, 34 366 14 16
rokodent@rokodent.pl
www.rokodent.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij