Na antenie TVP 2 pojawił się kolejny sezon serialu dokumentalnego "Młodzi lekarze: Nasze życie w ich rękach". Wśród bohaterek możemy oglądać lekarz stomatolog ze Szczytna.

Serial dokumentalny "Młodzi lekarze: Nasze życie w ich rękach" zadebiutował na antenie telewizji w 2016 roku. Od tego czasu powstały już 3 serie, które cieszyły się zainteresowaniem widzów. Program pokazuje codzienną pracę młodych adeptów lekarskiej sztuki. Bohaterowie są przedstawicielami różnych dziedzin medycyny: stomatologia, kardiologia, okulistyka, ginekologia i radiologia.

Daria Kozak jest lekarzem stomatologiem. Mówi o sobie, że nie jest zwykłą dentystką. Od 5 lat pracuje na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Uczestniczy w bardzo skomplikowanych operacjach twarzoczaszki, na które przyjeżdżają mali pacjenci z całej Polski. Przyjmuje także pacjentów w państwowej przychodni w Szczytnie. Studiowała we Lwowie. Z pochodzenia jest Ukrainką, dziadkowie po wojnie w ramach repatriacji przenieśli się do Polski. Ma narzeczonego, urządzają wspólny dom.

Kolejne odcinki można oglądać na antenie TVP 2 w poniedziałki i wtorki wieczorem.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij