Według ostatnich prognoz PMR odnośnie rynku prywatnej opieki zdrowotnej dynamika segmentu w latach 2020-2021 może być nieco niższa niż w roku 2019.

Prywatny segment nie traci na atrakcyjności?

O potencjale sektora świadczy duża aktywność firm medycznych, jaką obserwujemy w ostatnim czasie. Największe prywatne firmy obecne na rynku w Polsce, takie jak Medicover, LUX MED i PZU, w ostatnich miesiącach intensywnie rozwijają swoją działalność. Dokonują tego zarówno przez otwarcia własnych placówek, jak i przejęcia. Ekspansja ma miejsce nie tylko w opiece specjalistycznej, ale również w stomatologii i badaniach diagnostyki obrazowej.

Jak zdaniem analityków PMR kształtują się prognozy na kolejny rok?

Uczestnicy wiosennego Forum Private Healthcare 2021, organizowanego przez PMR, będą mogli poznać i usłyszeć najnowsze prognozy PMR dla rynku prywatnej opieki zdrowotnej. To miejsce, gdzie zarządy firm świadczących prywatne usługi medyczne, oferujących abonamenty i ubezpieczenia, jak również produkty, usługi i technologie dla sektora, spotykają się by wspólnie omówić sytuację w sektorze prywatnej opieki zdrowotnej oraz optymalne strategie na nadchodzący rok. To także okazja do zapoznania się w pierwszej kolejności z najnowszymi danymi pochodzącymi z raportu PMR: „Rynek prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce 2020. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2020-2025”.

Branżowa debata roku – plany wiodących graczy i najważniejsze tematy

Dzięki obecności kluczowych graczy Forum PMR Private Healthcare jest miejscem pozyskania wiedzy i oceny potencjału w sektorze. Oparcie dla rozmów stanowią najnowsze dane makroekonomiczne i prognozy PMR – w szczególności dotyczące takich wskaźników jak: sprzedaż prywatnych usług zdrowotnych, abonamenty, ubezpieczenia, usługi stomatologiczne i telemedyczne.

W tym roku swoją opinią i planami rozwoju, podzielą się przedstawiciele zarządu, m.in.: LUX MED, Medicover, PZU Zdrowie, Nestmedic, Telemedycyna Polska, Szpital na Klinach i inni.

Dlaczego warto dołączyć?

Wspólne spotkanie wszystkich graczy to okazja do rzetelnej oceny rynku i otrzymania kompletu informacji rzutujących na planowane strategie na 2020 i 2021 rok. Pakiet najnowszych danych wraz z planami liderów to najlepsza odpowiedź na pytania o kształt sektora i przyszłych kierunków rozwoju.

Więcej informacji o wydarzeniu: www.private-healthcare-forum.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij