Już po raz 11 zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Kongresie PSI/ICOI, który tym razem odbędzie się w dniach 4-6 czerwca 2020 roku w hotelu Novotel Centrum w Poznaniu.

Kongres PSI zapowiada się jako wydarzenie szczególne, gdyż jest równocześnie Kongresem ICOI Europe, zatem organizatorzy spodziewają się uczestników nie tylko z Polski, ale i Europy.

Wsparcie ze strony ICOI, które jest największą na świecie, profesjonalną organizacją skupiającą lekarzy implantologów, pozwala konsekwentnie realizować wspólne przedsięwzięcia edukacyjne i współpracę naukową z najlepszymi ośrodkami, a także przynosi wiele korzyści i możliwości.

Podczas Kongresu w Poznaniu zaproszeni wykładowcy zaprezentują̨ najnowsze doniesienia w zakresie implantologii stomatologicznej z uwzględnieniem zależności między biologią kości i tkanek, a dążeniem do jak najlepszego efektu estetycznego.

Program Kongresu uzupełnią warsztaty praktyczne, egzaminy umiejętności implantologicznych oraz międzynarodowy weekend Curriculum Implantologii.

Więcej informacji: www.kongrespsi.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij