Bardzo poważnie podchodzimy do sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Podczas Targów KRAKDNET® zachowamy najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa.

Szanowni Państwo,

Targi w Krakowie bardzo poważnie podchodzą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa na świecie, a w szczególności w krajach europejskich. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami i śledzimy komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz agendy rządowe.

Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników targów ma dla nas najwyższy priorytet. Dlatego, zdając sobie sprawę ze skali potencjalnego zagrożenia, wdrażamy na Targach Stomatologicznych KRAKDENT® szereg zabezpieczeń i zapewnimy najwyższy standard higieny.

Jak wiadomo, w zahamowaniu rozprzestrzeniania się koronowirusa może pomóc odpowiedzialne podejście do zalecanych przez WHO i GIS środków ostrożności oraz stosowanie się do - szczególnych w tej sytuacji - zasad higieny. Dlatego w czasie targów podniesiemy standardy opieki medycznej poszerzając skład dyżurnego zespołu medycznego. Zgodnie z zaleceniem służb sanitarnych podejmujemy dodatkowe działania dotyczące utrzymania czystości obiektu, toalety zostaną doposażone w dozowniki z płynem myjącym o wysokich parametrach dezynfekujących i bakteriobójczych. Dodatkowo we wszystkich toaletach oraz w lobby, punktach gastronomicznych oraz przy salach seminaryjnych będą rozstawione specjalne standy z płynami do dezynfekcji dłoni. W toaletach zostaną wywieszone w dwóch językach szczegółowe instrukcje WHO o sposobie mycia rąk. Wszystkie klamki, poręcze i uchwyty będą systematycznie czyszczone specjalnymi płynami dezynfekującymi.

W celu minimalizacji kontaktów z osobami narażonymi na kontakt z zakażonymi wirusem, poprosiliśmy wystawców z terenu Chin i Korei o rezygnację z udziału w targach. Nasza prośba spotkała się z dużym zrozumieniem, za co jesteśmy tym firmom ogromnie wdzięczni. Dla wszystkich jest również rzeczą oczywistą, że nie przyjadą wystawcy z terenów objętych kwarantanną.

Jednocześnie pragniemy zdementować nieprawdziwe informacje: prócz wystawców z Chin i Korei, których poprosiliśmy o powstrzymanie się od przyjazdu do Krakowa, żadna firma nie zrezygnowała z obecności na targach, wykłady i szkolenia również odbędą się zgodnie z planem. Zwiedzający nadal rezerwują pokoje hotelowe na czas targów oraz wykupują udział w sesjach szkoleniowych. Obecność potwierdziły również zorganizowane grupy stomatologów ze Słowacji i Ukrainy.

Wierzymy w odpowiedzialność i rozsądek uczestników targów, w ich racjonalne zachowanie i nie uleganie panice, o co również apelował GIS.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij