Dwunastu światowej sławy wykładowców czeka już w blokach startowych na rozpoczęcie pierwszego Internetowego Kongresu Geistlich.

Dodatkowo ponad 70 młodych, ambitnych lekarzy dentystów zgłosiło swoje prezentacje do konkursu, w którym zostaną wyłonieni dodatkowi mówcy kongresu. To nowatorskie wydarzenie jest odpowiedzią Geistlich Pharma na zakaz organizowania konferencji w tradycyjnej formule. Do tej pory na Internetowy Kongres zapisało się już ponad 6 000 uczestników.

20 maja 2020 dwunastu międzynarodowych wykładowców zaprezentuje aktualne trendy w stomatologii regeneracyjnej na kongresie, którego hasłem przewodnim są „Sytuacje nadzwyczajne”. Niektórzy prelegenci skupią się bezpośrednio na tematach związanych z pandemią, inni położą nacisk na nadzwyczajne przypadki jakie spotykają w swojej codziennej praktyce. W najbliższych dniach zarejestrowani na kongres uczestnicy mogą zdecydować, które ze zgłoszonych z całego świata prezentacji dostaną szansę na pojawienie się w oficjalnym programie kongresu.

Każdy głos się liczy

Agenda wydarzenia jest dostępna na stronie http://www.congress.geistlich-pharma.com. Od 1 do 10 maja w głosowaniu zostanie wyłoniona czwórka lekarzy, którzy zaprezentują swoje wykłady w czasie specjalnie do tego celu zarezerwowanym w programie wydarzenia. Wystarczy kliknąć na wybraną prezentację, aby oddać głos na prelegenta, którego wykład chcemy zobaczyć podczas kongresu. Zgłoszenia konkursowe napłynęły z całego świata, co koresponduje wprost z listą zarejestrowanych, głosujących uczestników, których na ten moment jest już ponad 6 000.

Odpowiedź Geistlich na odwołane konferencje

Sytuacje nadzwyczajne wymagają niestandardowych rozwiązań: w odpowiedzi na odwołane kongresy i sympozja Geistlich Pharma zaprasza na Pierwszy Internetowy Kongres „Geistlich + YOU”. Znani na całym świecie eksperci i prelegenci z dziedziny stomatologii chętnie i szybko zdecydowali o swoim zaangażowaniu w tym nowatorskim wydarzeniu. Zaplanowano dwa bloki wykładów dopasowane do różnych stref czasowych, co umożliwia udział zainteresowanym z całego świata.

Aby uzyskać więcej informacji, zarejestrować się na Kongres i zagłosować: congress.geistlich-pharma.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij