Odbudowa przednich zębów przy zastosowaniu cienkich licówek wykonanych z materiału IPS e.max Press Impulse

Wraz z pojawieniem się nowych materiałów takich, jak dwukrzemian litu, pojawiła się możliwość tworzenia bardzo cienkich licówek. Uzyskana wyjątkowa cienkość umożliwia minimalną ingerencję w naturalną strukturę zęba.
W pełni ceramiczny system IPS e.max jest odpowiedni dla wszystkich obecnych wskazań ceramicznych. Dobrze sprawdza się przy użyciu technologii CAD/CAM i metody modelowania press. Szeroki wybór produktów IPS e.max Press występuje w czterech stopniach przezierności (HT, LT, MO, HO), materiały Impulse w trzech różnych stopniach jasności i dwóch opalizujących odcieniach. Materiały te okazują się szczególnie przydatne w przypadku rekonstrukcji pojedynczego zęba, w którym nastąpiło uszkodzenie lub odbarwienie szkliwa, tak jak w przypadku szczegółowo opisanym w artykule.
Dr Rafael Piñeiro Sande, Cambados – Pontevedra/Hiszpania

Czytaj dalej - tutaj

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij