28 listopada 2013r. w Poznaniu odbyła się trzecia edycja Wielkopolskiego Sympozjum Endodontycznego zorganizowanego przez firmę Arcanum Medica Twoja Platforma Szkoleniowa z Bielska-Białej (www.arcanummedica.pl) przy współpracy z hurtownią Aneks z Poznania (www.aneks.poznan.pl).

Sympozjum przeprowadzone było przez znakomitych specjalistów w swojej dziedzinie: dr n. med. Joannę Łaszkiewicz oraz dr. n. med. Macieja Kuźmińskiego. Patronat nad sympozjum objął „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”. Podczas szkolenia teoretyczno-praktycznego omówiony został, z wykorzystaniem lup i mikroskopów, najnowszy system NiTi do opracowania kanałów korzeniowych – ProTaper Next firmy Dentsply Maillefer. Lekarze, na spreparowanych zębach, przeprowadzili proces leczenia endodontycznego – od prawidłowego dostępu do ujść kanałów, poprzez ich udrożnianie, płukanie, po maszynowe opracowanie i wypełnienie metodami termicznymi. Ze szkolenia skorzystało blisko 80 lekarzy stomatologów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz wykładowcom za przeprowadzenie szkolenia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij