„Twój Przegląd Stomatologiczny” to czasopismo dla lekarzy stomatologów i protetyków prowadzących zarówno małe gabinety, jak i duże centra stomatologiczne. W wyrazisty sposób opisujemy:

  • nowe technologie,
  • leki i metody leczenia
  • konkretne przypadki z praktyki klinicznej.

Przedstawiamy szeroką ofertę narzędzi, sprzętu i materiałów stomatologicznych oraz radzimy, czym kierować się przy ich zakupie. Błyskawicznie reagujemy na pojawiające się w środowisku dentystów problemy, np. wyjaśniamy wątpliwości związane z problematyką unijną, nowymi regulacjami prawnymi czy wprowadzaniem do obrotu wyrobów medycznych. Zamieszczamy zapowiedzi i sprawozdania z krajowych i międzynarodowych wydarzeń branżowych.

INDEKSACJA
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego 5 pkt
Index Copernicus58.63 pkt
Polska Bibliografia Lekarska
Polska Bibliografia Naukowa

ISSN 1426-2789

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij