Zapraszamy do współpracy!
„TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny” to czasopismo z długoletnią tradycją i ogromnym potencjałem. Pracują nad nim najlepsi specjaliści w kraju – nie pozwól, aby zabrakło wśród nich Twojego nazwiska.
Jeśli publikacje naukowe nie są Ci obce, zachęcamy do publikacji również u nas. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś – warto spróbować... Dokumentowanie pracy klinicznej i publikowanie w czasopismach naukowych to szansa na rozwój i podniesienie wartości swojej praktyki.
Jeśli w Twoim gabinecie pojawił się ciekawy przypadek kliniczny, który może zainteresować kolegów i koleżanki z branży – nie wahaj się! Przyślij do nas opracowany materiał w postaci tekstu wraz z dokumentacją zdjęciową, a my go opublikujemy!

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Publikacji oraz do kontaktu: stomatologia@elamed.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij